CARGOMESH GMBH
Search

RP010 Citroën 3.0 HDI линија за споредба со висок притисок број 4014LN

Висококвалитетна линија за висок притисок 4014LN,

Погоден за вашиот Citroën 3.0 HDI.
Нов дел, реплика

448,00 exkl. MwSt.

Опис

Линија за висок притисок за Citroën 3.0 HDI – 4014LN

Овој кабел е совршен за вашиот Citroën 3.0 HDI. Тоа е нов дел. Тоа му помага на вашиот автомобил да работи подобро. Многу клиенти се многу задоволни со тоа. Citroën повеќе не ги произведува овие делови. Но, без грижа! Нашиот менаџмент ги исполнува високите стандарди. Специјално е направен за ова.

Rarepar, нашиот партнер, гарантира врвен квалитет и брза испорака.

Дополнителни информации

Споредбен број

4014LN

Тип

Линија со висок притисок

за автомобил

Citroën C5 3.0 HDI

статус

Нова стока на залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.