CARGOMESH GMBH
Search

RP014 Споредбен број 4014HC 1401123880 Линија за висок притисок

348,00 exkl. MwSt.

Дополнителни информации

Споредбен број

4014HC 1401123880

Тип

Линија со висок притисок

за автомобил

Citroën C8 Jumpy
Peugeot 807 Expert
Fiat Ulysse Scudo
Лансија Федра

2.2 HDI 2.0 HDI

статус

Нова стока на залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.