CARGOMESH GMBH
Search

RP018 Споредбен број 4012K6 1400672980 Линија со низок притисок

128,00 exkl. MwSt.

Дополнителни информации

Споредбен број

4012K6 / 1400672980

Тип

Линија со низок притисок

за автомобил

Citroën C8 Jumpy
Peugeot 807 Expert
Fiat Ulysse Scudo
Лансија Федра

2.2 HDI 2.0 HDI

статус

Нова стока на залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.