CARGOMESH GMBH
Search

RP001-2 СЕТ од 2 пружини споредбен број 7700822908

160,00 exkl. MwSt.

Опис

 

Висок квалитет и нова стока

Сите артикли се произведени според оригиналниот резервен дел.

 

Паушална стапка на испорака за Европа
Фиксна цена за достава по експрес курир со DSV

Дополнителни информации

Споредбен број

7700822908

Тип

Пролетна плоча десно / лево

за автомобил

Рено
Простор III (JE)
Лагуна И
Авантајм

статус

Нова стока на залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.