CARGOMESH GMBH
Search

RP001SET1 Споредбен број 7700822908 + 7700822906

179,00 exkl. MwSt.

Опис

 

Висок квалитет и нова стока

Сите артикли се произведени според оригиналниот резервен дел.

 

Паушална стапка на испорака за Европа
Фиксна цена за достава по експрес курир со DSV

Дополнителни информации

Споредбен број

7700822908 + 7700822906

Тип

Плоча со пружина и гумена влошка (сет од 2)

за автомобил

Рено
Простор III (JE)
Лагуна И
Авантајм

статус

Нова стока на залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.