CARGOMESH GMBH
Search

RP025 линија за висок притисок 4014HZ за C6

448,00 exkl. MwSt.

Дополнителни информации

Споредбен број

4014 HZ

Тип

Линија со висок притисок

за автомобил

Citroën C6
2.7 HDI

статус

Нова стока во производството

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.