CARGOMESH GMBH
Search

RP077 горната жлебна Espace II споредбен број 7700706052

189,00 exkl. MwSt.

Опис

 

Висок квалитет и нова стока

Сите артикли се произведени според оригиналниот резервен дел.

 

Паушална стапка на испорака за Европа
Фиксна цена за достава по експрес курир со DSV

Дополнителни информации

Тежина 1,95 кг
Димензии 38 × 12 × 9 cm
Споредбен број

7700706052

Тип

Горна жешка

за автомобил

Renault Espace II

статус

Нова стока на залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.